Butea superba ekstrakt

Butea superba to zioło i afrodyzjak rosnący naturalnie w Tajlandii, gdzie nazywany jest Kwao Kreu Dang lub Red Kwao Krua. Używany jest przez mężczyzn jako silny środek poprawiający potencję oraz wszechstronny preparat odmładzający. Nazwa Red (po ang. “czerwony”) Kwao Krua wzięła się od koloru soku znajdującego się w długich korzeniach tej rośliny.

EFEKTY DZIAŁANIA

Ten ziołowy ekstrakt wpływa pozytywnie na libido na kilka sposobów. Rozluźnia mięśnie penisa. Co prawda nie brzmi to jak coś, co chciałbyś uzyskać od preparatu wspomagającego potencję, jednak pamiętaj, że jest ona uzależniona nie od pracy mięśni, tylko od przepływu krwi. Dzięki rozluźnieniu niektórych mięśni przepływ krwi poprawia się. To zaś podnosi wydajność i wrażliwość na bodźce.
Niektórzy użytkownicy twierdzą, iż ekstrakt z Butea superba wpływa również na emocjonalne reakcje seksualne (pożądanie i przyjemność), jednak jak dotąd nie potwierdzono tego badaniami.
Należy pamiętać, że działanie preparatu nie jest natychmiastowe. Dla utrzymania właściwego efektu Butea superba powinna być zażywana regularnie.

SPOSÓB ZAŻYWANIA I DAWKOWANIE

Ekstrakt z Butea superba można łatwo dozować za pomocą miarek. Jedna miarka 1ml odpowiada około 250mg proszku. Stosować 2-3 razy dziennie przed posiłkiem, w postaci zawiesiny w niewielkiej ilości wody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *